Нові можливості роботи на платформі Google Classroom
2.04.2020, 13:32

Нові можливості роботи на платформі Google Classroom

Департамент забезпечення якості освіти НАУ впроваджує проєкт дистанційного навчання за допомогою сервісів Google. Ми намагаємося роботи усе можливе  для того, щоб і викладачі, і студенти нашого університету отримали доступ до платформ та продовжували безперервний навчальний процес.

До вашої уваги посилання:

•       на відеоурок по Google Classroom для викладачів НАУ, що доступний тільки з корпоративних акаунтів:
    •       на запис відеоконференції по Google Classroom  для студентів НАУ від 31.03.2020, що доступний тільки для корпоративних акаунтів:

Департамент працює над покращенням роботи системи та полегшенням роботи на платформі Google Classroom.

На сьогодні реалізовано три оновлення:

•       у сервісі Google Meet, що призначено для відеозустрічей, додано можливість запису відео (відео після закінчення зустрічі буде доступним на вашому Google Drive, про що прийде сповіщення на вашу електронну адресу);

•       зʼявилась можливість додавання усієї навчальної групи. У  Google Classroom необхідно у полі вибору студентів набрати факультет_назва групи та обрати її зі списку. Важливо: якщо хоча б один студент групи вже є у класі, група не зможе додатися (вирішенням цього питання є видалення малої кількості студентів та додавання усієї групи);

•       можливість надсилання листа усій групі. У вашій електронній скринці у полі адресата набрати факультет_назва групи та обрати її зі списку. У цьому випадку лист отримають усі члени навчальної групи.

Наразі така можливість реалізована для навчальних груп АКФ, ФККПІ та ФЛСК. Найближчим часом вона буде реалізована для усіх навчальних підрозділів.

Докладніша інформація та допомога за телефоном 095-535-44-92 (Влад Грига – адміністратор Class Rooom), або qainnau@nau.edu.ua,  gsmgrey1@gmail.com.

Ми розглядаємо кожну вашу пропозицію та працюємо над впровадженням їх у систему!