Суд ухвалив рішення про незаконність претензій звільненого екс-ректора В. Ісаєнко до МОНУ та НАУ
22.12.2020, 11:24

Шостий апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про незаконність претензій звільненого екс-ректора НАУ Володимира Ісаєнко.

Так, у жовтні цього року Ісаєнко звернувся до Окружного адміністративного суду Києва. Він просив суд визнати протиправним та скасувати наказ щодо свого звільнення. Крім того, Ісаєнко просив суд заборонити призначення нового в.о . ректора НАУ.

Тоді, адмінсуд «блискавично швидко» частково задовольнив позов Ісаєнка - в межах Ухвали «Про забезпечення позову» і без розгляду спору по суті.

У цьому вбачалися ознаки штучної та незаконної протидії з боку звільненого екс-очільника НАУ, що підтвердив своїм рішення Шостий апеляційний адміністративний суд

Так, суд вказав на відсутність переконливих обґрунтувань щодо того, що права звільненого Ісаєнка були порушені. Крім того, суд встановив, що Ісаєнко не надав достатньо доказів щодо очевидної протиправності оскаржуваного ним рішення (про звільнення).

Таким чином, апеляційний суд ухвалив рішення про незаконність будь-яких претензій звільненого екс-ректора Ісаєнко до МОНУ та НАУ. Отже, винесенні попередньо на його користь сумнівні «запобіжні» заходи - повністю скасовані.