Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ-2020
  • Довідник
  • Бібліотека
  • erNAU
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
26.06.2020, 13:55
Події
    NAU

    COVID – 19

    Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

    Олімпіади

    Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ







    Підготовка до ЗНО




    Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ-2020

    Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ-2020
    img

    Визначено переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад НАУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчальних предметів: математика, українська мова та література, історія України, англійська мова, фізика, географія біологія та хімія.

    Цього року ІІ тур олімпіад було організовано за дистанційною формою з використанням інформаційно-комунікаційних засобів, платформ Moodle та Zoom. Олімпіади проводилися у синхронному режимі з обов’язковою відеофіксацією процесу, для того щоб забезпечити надійну автентифікацію учасників та об’єктивність отриманих результатів. Учасниками олімпіад були учні 11 класу зі всіх регіонів України, які у І (дистанційному) турі набрали 150 балів і більше (із 200 можливих).

    Забезпечували проведення олімпіад: керівник – ННІІОТ та журі ‑ кафедра вищої математики ФТМЛ, кафедра прикладної математики ФККПІ, кафедра землеустрою та кадастру ФЕБА, кафедра загальної та прикладної фізики АКФ, кафедра хімії і хімічної технології ФЕБА, кафедра педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК, кафедра базових і спеціальних дисциплін ННІІОТ.

    Переможцям олімпіад з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з одного предмету при розрахунку балу в НАУ від 1 до 10, але не вище 200 балів за предмет. Додаткові бали нараховуються учасникам олімпіад, які набрали не менше 90% балів у ІІ турі (180 із 200 можливих).

     

    Переможці Всеукраїнських олімпіад НАУ:

    Українська мова та література

    1.       БІЛОБЛОВСЬКА Юлія Володимирівна ‑ Диплом ІІ ступеня, 187 балів

    2.       ГНІЛОМЕДОВА Катерина Олегівна ‑                Диплом ІІІ ступеня, 184 бали

    3.       ГОЛОВЯТІН Артем Олегович ‑                Диплом ІІІ ступеня, 184 бали

    4.       КОВАЛЕНКО Павло Віталійович ‑                     Диплом ІІІ ступеня, 186 балів

    5.       ЛЕЙКО Кіра Кирилівна ‑                           Диплом ІІІ ступеня, 181 бал

    6.       МАНЬКО Артем Михайлович ‑                           Диплом ІІІ ступеня, 185 балів

    7.       МАСЬКО Таїсія Михайлівна ‑                             Диплом І ступеня, 193 бали

    8.       ПАЦКАН Андріян Васильович ‑               Диплом ІІІ ступеня, 184 бали

    9.       ТАТАРЧУК Роман Іванович ‑                             Диплом І ступеня, 194 бали

    10.     ЯШИН Сергій Сергійович ‑              Диплом І ступеня, 194 бали

     

    Фізика

    1.       БЛАГОЙ Дмитро Сергійович ‑                            Диплом І ступеня,193 бали

    2.       КОВАЛЕНКО Павло Віталійович ‑           Диплом ІІІ ступеня,184 бали

    3.       ЛИТВИНЧУК Тимур Віталійович   ‑        Диплом ІІІ ступеня,180 балів

    4.       МУКОГОРЕНКО Юлія Анатоліївна ‑                 Диплом ІІІ ступеня,180 балів

    5.       ОСАДЧИЙ Данило Сергійович ‑               Диплом ІІ ступеня,185 балів

    6.       ШОЛКІВСЬКИЙ Роман Леонідович ‑                Диплом ІІІ ступеня,184 бали

     

    Англійська мова

    1.       БІЛЬЧУК Андрій Олександрович ‑           Диплом І ступеня, 198 балів

    2.       ЄЩЕНКО Софія Олександрівна ‑              Диплом ІІІ ступеня, 180 балів

    3.       ЗУБОВИЧ Едуард Олександрович  ‑        Диплом ІІІ ступеня, 180 балів

    4.       КОВАЛЕНКО Павло Віталійович ‑           Диплом І ступеня, 192 бали

    5.       МАСЬКО Таїсія Михайлівна ‑                             Диплом І ступеня, 196 балів

    6.       ОЛІЙНИК Максим Андрійович ‑              Диплом ІІ ступеня, 188 балів

    7.       ОСАДЧИЙ Данило Сергійович ‑               Диплом ІІ ступеня, 188 балів

    8.       ПАЦКАН Андріян Васильович ‑               Диплом ІІІ ступеня, 180 балів

    9.       СИТЕНКО Єлизавета Андріївна ‑              Диплом І ступеня, 192 бали

    10.     ТАРАНУЩЕНКО Максим Артемович ‑   Диплом ІІІ ступеня, 184 бали

    11.     ЧИРОК Олег Вадимович ‑                         Диплом ІІІ ступеня, 180 балів

    12.     ЯШИН Сергій Сергійович ‑                       Диплом І ступеня, 192 бали

     

    Математика

    1.       БЛАГОЙ Дмитро Сергійович ‑                            Диплом І ступеня, 195 балів

    2.       БУТКЕВИЧ Анатолій Анатолійович ‑                Диплом ІІ ступеня, 186 балів

    3.       КРЯЧКО Олексій Юрійович ‑                              Диплом ІІІ ступеня, 185 балів

    4.       ЛИТВИНЧУК Тимур Віталійович   ‑        Диплом І ступеня, 198 балів

    5.       МАСЬКО Таїсія Михайлівна ‑                             Диплом ІІ ступеня, 190 балів

    6.       ОСАДЧИЙ Данило Сергійович ‑               Диплом ІІІ ступеня, 182 бали

    7.       ПОЛЯКОВ Артем Євгенович ‑                            Диплом І ступеня, 194 бали

    8.       ПШЕНИЧНИЙ Андрій Романович ‑                   Диплом ІІ ступеня, 188 балів

    9.       СИТЕНКО Єлизавета Андріївна ‑              Диплом ІІІ ступеня, 182 бали

    10.     ЯШИН Сергій Сергійович ‑                       Диплом І ступеня, 194 бали

     

    Географія

    БУРМА Анна Олександрівна ‑                             Диплом ІІІ ступеня,180 балів

    КОНЮШИНА Анна Ігорівна ‑                            Диплом І ступеня, 198 балів

     

    Історія України

    1.       ПАЦКАН Андріян Васильович ‑               Диплом І ступеня, 191 бал

    Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад! Продовжуйте і надалі впевнено йти до нових вершин, наснаги вам, успіхів у реалізації найсміливіших ідей! Щасти вам на ЗНО! Чекаємо вас в Національному авіаційному університеті!





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
    post@nau.edu.ua | (044)406-79-01