Студенти АКФ серед переможців конкурсу наукових робіт
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
3.06.2020, 08:48
Останні новини
Події

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik



    Студенти АКФ серед переможців конкурсу наукових робіт

    Студенти АКФ серед переможців конкурсу наукових робіт
    img

    Студенти Аерокосмічного факультету Михайло Гловин та Іван Костецький посіли III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Механічна інженерія».

    У II турі конкурсу, що відбувся на базі Сумського державного університету, взяли участь 135 студентів із 35 закладів вищої освіти України. Михайло Гловин та Іван Костецький представили на конкурс роботу «Дослідження сумісності матеріалів пар тертя в умовах фретинг корозії». Науковий керівник дослідження – завідувач кафедри машинознавства, стандартизації та сертифікації Мирослав Кіндрачук.

    Через запровадження загальнонаціонального карантину організатори конкурсу були змушені відмовитись від проведення традиційного фінального етапу ІІ туру – підсумкової науково-практичної конференції – та підвели підсумки за результатами першого етапу – анонімного рецензування робіт членами авторитетного журі. На основі рейтингу, складеного після рецензування, були визначені призери, серед яких – і студенти нашого університету.

    Вітаємо та бажаємо подальших наукових досягнень!





    © Державний університет «Київський авіаційний інститут»
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01