Початок співпраці з Академією Кібербезпеки CSA Грузії
  • Довідник
  • Пошта
  • УКР
  • ENG
  • ...
25.06.2020, 09:07
Останні новини
Події
    KAI

    vstup do NAU

    ibm-academy

    akademiya-mikrotik










    Початок співпраці з Академією Кібербезпеки CSA Грузії

    Початок співпраці з Академією Кібербезпеки CSA Грузії
    img

    Декан Юридичного факультету Ірина Сопілко та доцент кафедри цивільного права і процесу Валерія Філінович провели онлайн-зустріч зі співзасновником Академії Кібербезпеки CSA (Грузія), головою правління неурядової організації «Internet Development Initiative» Владімєром Сванадзе.

    Сторони наголосили на важливості розвитку співпраці між університетами щодо запровадження спільних навчальних програм (курсів), проведення спільних круглих столів, майстер-класів та семінарів, що сприятиме підготовці висококваліфікованих юристів у галузі кібербезпеки та протидії кіберзлочинам.

    Обговорено питання підписання Меморандуму про міжнародне співробітництво між Національним авіаційним університетом та Академією Кібербезпеки CSA і Меморандуму про співробітництво між НАУ та неурядовою організацією «Internet Development Initiative».

    За результатами онлайн-зустрічі досягнуто домовленостей про спільну організацію науково-методичних заходів та участь студентів нашого університету у грантових програмах. Вже у вересні представники Академії Кібербезпеки CSA проведуть для студентів ЮФ НАУ перший вебінар щодо протидії кіберзлочинам.





    © Національний авіаційний університет
    03058, Україна
    м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
    post@kai.edu.ua | (044)406-79-01