Онлайн-зустріч щодо індивідуальної освітньої траєкторії студентів
25.06.2020, 15:34
    NAU

COVID – 19

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Олімпіади

Онлайн-зустріч щодо індивідуальної освітньої траєкторії студентів

Порядок вільного вибору навчальних дисциплін для створення індивідуальної освітньої траєкторії студентів обговорювали під час онлайн-зустрічі керівництва, науково-педагогічних працівників та студентів університету.

Проректор з навчальної роботи Артур Гудманян зазначив, що кожен здобувач вищої освіти має право персонально обрати з університетського переліку вибіркові дисципліни для особистісного та професійного розвитку. Директор Департаменту забезпечення якості освіти Оксана Білоус зауважила, що обсяг вибіркових навчальних дисциплін становить не менше 25% від загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для кожного рівня освіти.

Університетський перелік вибіркових дисциплін представлений у вигляді каталогів, що розміщено на сайті НАУ. Для студентів розроблено Інструкцію заповнення електронної заяви здобувача вищої освіти НАУ на вільний вибір навчальних дисциплін.