Онлайн-лекція для студентів ЮФ
26.06.2020, 13:32

Онлайн-лекція для студентів ЮФ

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Експерт Лігл сервіс», випускник факультету, Сергій Мороз провів онлайн-лекцію для студентів Юридичного факультету.

Студенти дізнались про різні види адвокатської діяльності, правові засади її здійснення в Україні, особливості участі адвоката у кримінальному та цивільному провадженнях, специфіку використання спеціальних знань у процесі захисту інтересів підзахисних та усвідомили значення теоретичних знань та вмінь в практичній діяльності юристів.

Відповідаючи на запитання майбутніх правників, Сергій Мороз окреслив основні правила та принципи адвокатської етики, крізь призму яких має здійснюватися професійна діяльність та визначення необхідних орієнтирів на шляху досягнення успіху у нелегкій роботі адвоката.