День відкритих дверей ФЕБА онлайн
23.06.2020, 16:09
    NAU

COVID – 19

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Олімпіади

День відкритих дверей ФЕБА онлайн

Факультет економіки та бізнес-адміністрування запрошує на День відкритих дверей, що відбудеться 24 червня 2020 року з 15:00 до 16:00 в онлайн-форматі на платформі Google Meet. Щоб приєднатися до відеозустрічі, натисніть посилання  URL встречи: https://meet.google.com/fmq-uccb-amo

Під час зустрічі ви дізнаєтесь про освітні магістерські та бакалаврські програми факультету, форми та вартість навчання, наукову діяльність та організацію дозвілля студентів, перспективи працевлаштування.

Абітурієнти та їх батьки під час онлайн зустрічей із завідувачами кафедр матимуть можливість дізнатись про умови навчання та отримати вичерпні відповіді стосовно омріяних спеціальностей. На запитання, які хвилюють сучасних абітурієнтів та батьків, будуть відповідати декан факультету та  завідувачі випускових кафедр.

Чекаємо на зустріч з вами 24 червня 2020 року з 15:00 до 16:00!