Запрошуємо на День відкритих дверей ФАЕТ у форматі онлайн
31.03.2020, 10:11

Запрошуємо на День відкритих дверей ФАЕТ у форматі онлайн

Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій запрошує вступників-2020, батьків, учнів старших класів на  День відкритих дверей, що відбудеться у форматі онлайн 1 та 2 квітня 2020 року з 14.00 до 18.00. Співорганізатор заходу – Інститут інноваційних освітніх технологій.

Ви дізнаєтеся про історію і традиції факультету, його структуру, наукову й міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, міжнародні програми й проєкти, навчання на англомовному проєкті, студентське дозвілля, тощо.

Члени Приймальної комісії  НАУ проконсультують щодо особливостей підготовки та проведення ЗНО, Правил прийому до Національного авіаційного університету в 2020 році.

Для підключення до різних сесій необхідно перейти за посиланнями у програмі Дня відкритих дверей на хмарну платформу ZOOM. Попередньої реєстрації не потрібно.

Будемо раді зустрічі онлайн з потенційними студентами НАУ!