Третій міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу»
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
17.03.2020, 15:41
Події


  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  ХХ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  Третій міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу»

  Третій міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу»
  img

  У режимі відеоконференції у НАУ розпочав роботу третій Міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Організатор – Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК). Співорганізатори – 37 освітніх та наукових установ, зокрема, 17 – закордонних.

  Цього року у роботі Симпозіуму, що проходитиме протягом березня-травня, передбачено проведення семи міжнародних, п’яти всеукраїнських конференцій, семінарів, круглих столів, серії науково-популярних заходів для молодих учених і студентів.

  Учасників Симпозіуму привітав проректор з навчальної роботи Артур Гудманян. Декан ФЛСК Сергій Ягодзінський зазначив, що цьогорічний Симпозіум відбуватиметься у форматі віртуального обговорення нагальних для наукового глобалізованого світу проблем, а кафедри факультету відкриють творчі майстерні для співпраці, спільних напрацювань та  рекомендацій.

  Подальша робота пленарного засідання відбувалася у формі відеоконференції. Кожен спікер мав змогу виступити з доповіддю в режимі реального часу. Зокрема, до онлайн конференції долучились: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Людмила Степаненко; президент Всеукраїнської асоціації корейців, завідувачу кафедри корейської філології Київського національного лінгвістичного університету Кан Ден Сік;
  начальник гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Василь Осьодло та інші.

  Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі в заходах Симпозіуму: Skype-група Симпозіуму – https://join.skype.com/oDeIyHeVj41L

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Любомира Гузара 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01