Співпраця з посольством Словацької республіки
16.03.2020, 16:31

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

ХХ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

Олімпіади

Співпраця з посольством Словацької республіки

Надзвичайний та повноважний посол Словацької республіки Марек Шафін і військовий аташе Йозеф Шурі відвідали НАУ.

Проректор з міжнародного співробітництва і освіти Олександр Запорожець презентував діяльність університету та зазначив, що НАУ активно співпрацює з університетами Словацької республіки, зокрема, з Технічним університетом в Кошице.

Сторони обговорили перспективи та можливості співпраці за напрямками діяльності університету, організацію спільних наукових проєктів з університетами Словацької республіки, напрямки взаємодії щодо реалізації спільних з посольством проєктів.

Високоповажні гості  відвідали: випробувальну інтерактивну лабораторію «Авіатест» Українського науково-дослідного та навчального центру хіммотології і сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин; лабораторію альтернативних моторних палив імені професора В. П. Белянського.