Залучення студентів НАУ до виробничого процесу
19.02.2020, 15:38

Залучення студентів НАУ до виробничого процесу

Учасники студентського конструкторського бюро (СКБ) відвідали ПАТ "Науково-виробничий комплекс «Курс» та ПАТ «ЕЛМІЗ» та ознайомились з робочим процесом на виробництві. Чергове виїзне, практичне заняття для студентів в рамках роботи стартап школи СКБ організував Інститут новітніх технологій та лідерства НАУ.

Студенти отримали експертні поради висококваліфікованих спеціалістів у космічній галузі, виробництві унікальних радіотехнічних комплексів, електричного обладнання, машин і устаткування для добувної промисловості. Також вони відвідали робочі лабораторії, де ознайомились з процесом генерування ідей та безпосереднього виробництва, а також отримали поради та роз'яснення від провідних конструкторів.

Заключним етапом візиту стало обговорення можливостей подальшої співпраці в рамках дуальної освіти, роботи над спільними з СКБ проєктами, залучення студентів до виробничих процесів з подальшим працевлаштуванням.