Вшанування пам'яті екіпажу та пасажирів рейсу PS752
15.02.2020, 20:07

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

ХХ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

Олімпіади

Вшанування пам'яті екіпажу та пасажирів рейсу PS752

17 лютого 2020 року минає 40 діб з моменту трагічної загибелі пасажирів та екіпажу рейсу PS752 в Ірані.

Шановні викладачі та студенти НАУ! Вшануємо пам'ять наших випускників, загиблих у авіатрощі, хвилиною мовчання під час першої пари о 8:00 у понеділок 17 лютого.

У цей день авіакомпанія МАУ спільно з Міжнародним аеропортом «Бориспіль» закладуть сквер пам’яті жертв авіакатастрофи. Організатори запрошують розділити з ними цей важливий і сумний момент, тож делегація НАУ візьме участь у заході,  що розпочнеться о 12:00 у сквері біля терміналу D Міжнародного аеропорту «Бориспіль».
    Збір бажаючих долучитися – біля 1 корпусу НАУ (бюро перепусток) о 10:15.