Відкриття нового простору для творчості
12.02.2020, 21:11

Відкриття нового простору для творчості

13 лютого 2020 року, у четвер, о 16-00 у Національному авіаційному університеті відбудеться відкриття унікальної студентської творчої платформи “EasyPeoplePlace”.
    EasyPeoplePlace – нова творча платформа на базі ЦКМ, створена для розвитку та відпочинку студентів.
    У рамках EasyPeoplePlace будуть створені нові студії та напрямки, а саме:
    • EasypeopleDanceStudio – навчання різним хореографічним напрямкам та створення постановок для концертів.
    • EasypeopleVocalStudio – розвиток вокальних даних, постановка голосу, допомога в підборі репертуару та записі пісень (спільно з EasypeopleVideoProduction та EasypeopleSoundProduction).
    • EasypeopleVideoProduction – навчання навичкам зйомки та монтажу, роботі за сценічним світлом та професійною технікою, написанню сценаріїв (спільно з EasypeopleCreativeStudio) і створенню відеороликів, клипів, короткометражних фільмів.
    • EasypeopleSoundProduction – допомога у створенні якісного музичного контенту, майстер-класи з sound-продюсування та звукової інженерії.
    • EasypeopleGrapficDesign – навчання роботі у графічних редакторах (Photoshop, Canva, CorelDraw, ProWeb, Tilda), а також у Web-інструментах (HTML, CSS, Wix). Допомога у створенні візуального продукту, афіш, публікацій, дизайну сайтів, сторінок.
    • EasypeopleCreativeStudio – створення сценаріїв для заходів та відеороликів. Проведення майстер-класів з написання гумору.
    Ми запросили відомих співаків, хореографів, коміків – учасників Ліги сміху, Х-фактору, Майдан's, Танцюють всі, Суперзірка, які навчатимуть студентів.
    На вас чекатимуть фотозони, інтерактивні зони, VR і концерт у залі Центру культури та мистецтв НАУ. Виступатимуть на відкритті студентського простору провідні українські репери — Ярмак та TOF.
    Особливістю EasyPeoplePlace є те, що зроблено все руками та ідеями студентів.
    Чекаємо на вас у Центрі культури та мистецтв НАУ!