Відкрита лекція професора Крістофера Келлі
21.02.2020, 09:12

Відкрита лекція професора Крістофера Келлі

Професор юридичного факультету Університету Арканзасу (США) Крістофер Келлі провів першу відкриту лекцію «Legal writing» для студентів Юридичного факультету, які навчаються за англомовним проектом.

Крістофер Келлі зазначив, що «діяльність юриста не може існувати ізольовано в рамках однієї правової системи, а тому володіння іноземними мовами є значною перевагою кожного професійного юриста».

Професор Крістофер Келлі– відомий фахівець у сфері права, а спецкурс «Legalwriting» викладається ним понад 27 років для студентів багатьох країн світу. В авторському курсі лекцій професор поділиться багаторічними напрацюванням із юридичного листування і мистецтва ведення переговорів. Крім того, лектор ознайомить слухачів зі специфікою юридичної освіти і юридичної практики в США.