Науково-освітній захід до Дня народження Олега Антонова
21.02.2020, 13:06

Науково-освітній захід до Дня народження Олега Антонова

Аерокосмічний факультет провів науково-освітній захід до Дня народження Олега Антонова.  Гостей, викладачів та студентів університету привітали: донька Олега Антонова, професор НАУ Ганна Антонова та ректор Володимир Ісаєнко.

З доповідями  про сучасний стан та перспективи розвитку авіабудівної галузі в Україні, основні закономірності розвитку світової авіації виступили віцепрезидент Державного підприємства «АНТОНОВ» з фінансів та економіки Юрій Андрієнко та генеральний директор ПАТ «Український науково-дослідний інститут авіаційної технології» Георгій Кривов.

Цей науково-освітній захід дав старт проведенню регулярних міжвідомчих науково-освітніх заходів Аерокосмічного факультету в рамках своєрідного авіаційного лекторію, головною метою якого, є підвищення фахового рівня викладання та якості освіти за авіаційними спеціальностями.