АКФ запрошує до участі у науково-освітньому заході
17.02.2020, 17:30

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

ХХ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

Олімпіади

АКФ запрошує до участі у науково-освітньому заході

Аерокосмічний факультет запрошує взяти участь у науково-освітньому заході, присвяченому Дню народження Олега Костянтиновича Антонова. Захід відбудеться 20 лютого 2020 року о  15 годині в аудиторії імені авіаконструктора Олега Антонова  (корпус 11, аудиторія 220).

У рамках заходу президент ДП «АНТОНОВ» Олександр Донець та Голова правління, генеральний директор ПАТ «Український науково-дослідний інститут авіаційної технології» Георгій Кривов виступлять з доповідями  про сучасний стан і шляхи розвитку ДП «АНТОНОВ» та основні закономірності розвитку сучасної світової авіації.

Вхід вільний.