Візит делегації Товариства дружби «В’єтнам – Україна»
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
10.09.2019, 15:48
Події


  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  День відкритих дверей

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  Візит делегації Товариства дружби «В’єтнам – Україна»

  Візит делегації Товариства дружби «В’єтнам – Україна»
  img

  Офіційна делегація Товариства дружби «В’єтнам – Україна» (м. Ханой, Соціалістична республіка В’єтнам) відвідала Національний авіаційний університет. У складі делегації голова товариства Данг Ван Чиен (Dang Van Chien) та члени товариства: Нгуен Чи Дик (Nguyen Chi Duc), Хо Тхі Нхан Хоа (Ho Thi Nhan Hoa), Фам Тхі Туонг Ван (Pham Thi Tuong Van), зокрема, випускники Київського інституту інженерів цивільної авіації – Ха Ван Тхиен (Ha Van Thien) і Нгуен Тронг Тханг (Nguyen Trong Thang).

  Проректор з міжнародного співробітництва і освіти Олександр Запорожець презентував здобутки Національного авіаційного університету, програми співробітництва з інституціями багатьох країн світу й запропонував розробити окрему модель співпраці з організаціями та університетами В’єтнаму.

  Директор Інституту ІКАО НАУ Галина Суслова зауважила, що саме завдяки тісному співробітництву з Товариством дружби у 70-х роках в університеті навчалось понад 400 студентів, які стали гордістю авіаційної галузі В’єтнаму. Тож директор Інституту запросила наших в’єтнамських випускників пройти перепідготовку та отримати сертифікат про підвищення кваліфікації в Інституті ІКАО НАУ.

  Голова Товариства дружби «В’єтнам – Україна»  Данг Ван Чиен (Dang Van Chien) зазначив, що у В’єтнамі стрімко розвивається ринок авіації. Тож виникає велика потреба в авіаційних фахівцях, зокрема, пілотах. «Я знаю сотні в’єтнамських пілотів як військової, так і цивільної авіації, які вчилися в НАУ та досягли величезних успіхів. Користуючись нагодою, хочу подякувати за прекрасних спеціалістів, яких ви виховали для нас. Після навчання у Національному авіаційному університеті для більшості студентів Україна стала другою батьківщиною».

  За результатами зустрічі сторони домовились підготувати та підписати Меморандум про співробітництво.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01