Презентація НАУ в навчальних закладах України
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
10.09.2019, 13:13
Події


  Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

  День відкритих дверей

  Олімпіади

  Підготовчі курси ЄВІ та ЄФВВ  Підготовка до ЗНО
  Презентація НАУ в навчальних закладах України

  Презентація НАУ в навчальних закладах України
  img

  Вересень в НАУ розпочався активною профорієнтаційною роботою серед навчальних закладів освіти. Викладачі кафедри базових і спеціальних дисциплін та працівники Інституту інноваційних освітніх технологій презентували діяльність університету серед учнів старших класів у 28 закладах середньої освіти. Представники Інституту відвідали школи Борисполя, Броварів, Білої Церкви, Фастова та Канева. Також заходи відбулись в Авіакосмічному ліцеї ім. І. Сікорського НАУ, Вищому професійному ліцеї НАУ та школах Оболонського району Києва.

  Випускників–2020 запросили до участі у вересневих тренінгах з підготовки до ЗНО в НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/…/naukovi-osvit…/treninhy-do-zno-2020), на яких вони мають можливість ознайомитися із дорожньою картою підготовки до загальнодержавного ЗНО за технологіями УЦОЯО. Представники НАУ розповіли про  освітній проект «Пробне ЗНО» (http://iiot.nau.edu.ua/…/naukovi-osvitni-profpr…/dni-nauky-2), що відбудеться 28 вересня та 16 листопада 2019 року. Також учні дізнались про освітні, наукові та профорієнтаційні проекти: Дні відкритих дверей, дні НАУки, наукові пікніки та лекції, тренінги, майстер-класи, конференції, Літня школа тощо (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/instytut/tsentry/obdarovanoi-uchnivskoi-molodi).

  Учням 10-11 класу презентовано підготовку до загальнодержавного ЗНО на кафедрі базових і спеціальних дисциплін НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/…/…/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu).

  Абітурієнти отримали роздатковий матеріал із переліком спеціальностей (освітньо-професійних програм), за якими здійснюється підготовка фахівців; буклети про структуру і діяльність університету; інформаційно-рекламний матеріал про підготовку до ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/…/…/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu). Також школярів запросили на навчання на підготовчому відділенні громадян України (підготовка до ЗНО http://iiot.nau.edu.ua/…/…/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu), що є надзвичайно актуальним для кожного сучасного абітурієнта.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01