Представник Національного архіву Фінляндії – гість ФЛСК
16.09.2019, 11:39

Представник Національного архіву Фінляндії – гість ФЛСК

Начальник напрямку з розвитку та зв'язкам з країнами пострадянського простору Національного архіву Фінляндії Дмитро Фролов прочитав лекцію «Національний архів Фінляндії: структура, бази даних» для студентів та викладачів Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Дмитро Фролов проінформував про структуру Національного архіву Фінляндії, історію його створення, основні напрямки діяльності та проекти. Він зазначив, що архів є сучасною установою, яка вже 30 років поспіль приймає документи на архівне зберігання лише в електронній формі. Лектор розповів про збереження цифрових даних, організацію доступу до них, про пошукові системи, створені Національним архівом Фінляндії. Зокрема, він зауважив, що архів оцифрував документи по загиблим у полоні учасникам Зимової війни (1939-1940 рр.) та Другої світової війни, з поміж яких є багато українців.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці щодо організації он-лайн семінарів та конференцій.