Перспективи україно-китайської співпраці
18.09.2019, 13:50

Перспективи україно-китайської співпраці

З ознайомчим візитом до університету завітали директор Україно-Китайського центру науково-культурного обміну Фанг Мукін (Fang Mouqing) та представники Уханського університету (м. Пекін, Китайська Народна Республіка) Ву Сіхуа (Wu Xihua), Чай Хайкан (Cai Haiquan), Ху Дунмей (Hu Dongmei).

Проректор з міжнародного співробітництва і освіти Олександр Запорожець презентував гостям структуру університету та його науково-освітню діяльність.

Сторони обговорили перспективи співробітництва в галузі освітніх та економічних зв’язків між Китаєм та Україною, зокрема, щодо академічних освітніх програм.

Гості поспілкувалась зі студентами-першокурсниками з Китаю, відвідали Інститут ІКАО, який для них презентувала директор інституту Галина Суслова. Також вони ознайомились з експозиціями Музею історії НАУ та Навчальним ангаром.