Науково-практичний семінар «Відкриті електронні системи інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень. Індекс цитування (імпакт-фактор; індекс Гірша)»
9.09.2019, 09:55

Тренінги ЗНО-2020

Пробне ЗНО

Науково-практичний семінар «Відкриті електронні системи  інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень. Індекс цитування (імпакт-фактор; індекс Гірша)»

Шановні науковці!

Інститут неперервної освіти запрошує науково-педагогічних працівників, аспірантів та докторантів відвідати 19 вересня 2019 року о 14.00  науково-практичний семінар «Відкриті електронні системи  інформаційно-аналітичної підтримки педагогічних досліджень. Індекс цитування (імпакт-фактор; індекс Гірша)».

Місце проведення – 8а корпус, аудиторія 906. Телефон для довідок: (044) 406–74–29.

Чекаємо на Вас!!!