З Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!
4.08.2019, 14:00

З Днем Повітряних Сил Збройних Сил України!

Сьогодні професійне свято захисників українського неба — День Повітряних Сил Збройних Сил України!

До складу Повітряних Сил входять бомбардувальна, винищувальна, штурмова, розвідувальна, транспортна авіація та зенітні, ракетні та радіотехнічні війська. Разом з тим, до них входять окремі військові частини і підрозділи спеціальних військ – розвідувальних, інженерних, радіаційних, хімічних і бактеріологічного захисту, зв’язку, автоматизованих систем управління та радіотехнічногозабезпечення, радіоелектронної боротьби, метеорологічного забезпечення, частини матеріально-технічного і медичного забезпечення та інші.

На озброєнні Повітряних Сил знаходяться літаки МІГ-29, Су-27, Су-25, Су-24, Су-24МР, Л-39, Іл-76, Ан-26, Ан-24, Ан-30, Ту-134, вертольоти Мі-8, Мі-9, зенітні ракетні комплекси С-300 та «Бук» різних модифікацій. Загальна чисельність особового складу — близько 50 тис. осіб.

Щиро вітаємо військовослужбовців, які стоять на сторожі повітряного простору України та бажаємо їм міцного здоров'я, щастя і мирного неба!