Випуск бакалаврів Аерокосмічного факультету

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Випуск бакалаврів Аерокосмічного факультету

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Аерокосмічного факультету. Дипломи отримали 245 випускників (27 з відзнакою) освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямами підготовки: «Прикладна фізика», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», Енергомашинобудування», «Авіа- та ракетобудування», «Електротехніка та електротехнологія», «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка», «Обслуговування повітряних суден».

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Володимир Ісаєнко та декан факультету Сергій Дмитрієв. До привітань долучилися керівник групи по відбору персоналом авіакомпанії «Українські вертольоти» Петро Пліс та начальник відділу ДП «Антонов» Ігор Кульбашний, які запросили сьогоднішніх випускників на перше робоче місце.

Сертифікат НАУ про проходження курсу підготовки за програмою бакалаврів англійською мовою отримали 87 випускників.

Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності!