«Системний підхід до управління безпеки авіації» для керівництва МАП «Івано-Франківськ»
9.07.2019, 12:30

Тренінги ЗНО-2020

Пробне ЗНО

Перепідготовку на курсі «Системний підхід до управління безпеки авіації» пройшло керівництво міжнародного аеропорту «Івано-Франківськ» на чолі з директором Петром Осипенком. Тренінг проведено інструктором Дмитром Бугайком під керівництвом директора Інституту ІКАО Галини Суслової на базі аеропорту.

Програма курсів передбачала аналіз зв'язків системи управління безпеки авіації МАП «Івано-Франківськ» з системою управління безпеки авіації інших авіаційних організацій (авіакомпаній, організацій з наземного обслуговування, провайдерів УПР). Слухачі засвідчили важливість курсу для забезпечення прийнятного рівня безпеки, як, безпосередньо, на авіапідприємствах, так і на національному рівні.