Процес цифровізації університету розпочато
17.07.2019, 16:26

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Тренінг для працівників НАУ

Олімпіади

Процес цифровізації університету розпочато

Модернізація та упорядкування контенту сайту, створення системи інформаційного забезпечення керівництва та впровадження системи управління інформацією НАУ, процес автоматизації планово-фінансової діяльності – основні теми наради з питань інформатизації університету.

Під час наради обговорено відповідальність за реалізацію цифровізації Національного авіаційного університету і хід удосконалення процесів обробки первинних документів та автоматизації планово-фінансової діяльності університету.

Також розглянуто питання створення і впровадження системи управління інформацією, в рамках якої буде розпочато впровадження електронного документообігу для обробки вхідної кореспонденції та службових записок.

За результатами наради деканам факультетів та директорам інститутів доручено призначити відповідальних за впровадження проектів цифровізації у своїх структурних підрозділах.