Підвищення кваліфікації інспекторів Державної авіаційної служби України
15.07.2019, 06:35

Підвищення кваліфікації інспекторів Державної авіаційної служби України

В Інституті неперервної освіти відбулися курси підвищення кваліфікації за програмою «Охорона навколишнього середовища» для фахівців Державної авіаційної служби України.

Програма затверджена Державіаслужбою відповідно до Сертифіката GH011. Навчання організовано за результатами участі НАУ у торгах на закупівлю послуг у сфері професійної підготовки працівників Державіаслужби. Основна тематика курсу:

Курси проводились на базі центру екологічних проблем аеропортів ФЕБІТ, викладачі – професори Олександр Запорожець та Валентин Глива, доценти Катерина Синило, Катерина Кажан, Анна Яковлєва та Дмитро Гулевець.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснювалося фахівцями Навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації Інституту неперервної освіти. Телефон для довідок: (044) 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua