Навчання фахівців з технічного обслуговування повітряних суден

Тренінги ЗНО-2020

Пробне ЗНО

Навчання фахівців з технічного обслуговування повітряних суден

В Інституті неперервної освіти завершився триденний навчальний курс за програмою «Людський фактор при технічному обслуговуванні ПС». Слухачі курсів – представники Державного підприємства «АНТОНОВ» та Луцького ремонтного заводу «Мотор».

Програма навчального курсу передбачала опрацювання основних напрямів: характеристики працездатності й обмеження людини; соціальна психологія; фактори, що впливають на якість роботи; фізичне середовище; спілкування; людська помилка; ризики на робочому місці.

Заняття проводила старший викладач кафедри аеронавігаційних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій Людмила Благая. Слухачі курсів відзначили змістовність тематичного курсу та актуальність презентаційних матеріалів. Вони переконані у необхідності подальшого проведення курсів за зазначеною програмою.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО. Телефон для довідок: 406-70-34, e-mail: kpk@nau.edu.ua