Людський фактор в цивільній авіації
11.07.2019, 15:15
    NAU

COVID – 19

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Олімпіади

Людський фактор в цивільній авіації

Перепідготовку на курсі «Людський фактор у цивільній авіації» пройшло керівництво  відділу управління якістю та авіаційного навчального центру МАП «Алмати» (Казахстан) і ЗАТ «Авіаучбовий центр» (Вірменія). Тренінг проведено директором Інституту ІКАО Галиною Сусловою та інструкторами Дмитром Бугайком, Людмилою Мацапурою, Олегом Радьком.

Курс відбувся у форматі діалогу, слухачі мали змогу обмінятись досвідом щодо питань аналізу людського фактору у діяльності цивільної авіації. В рамках курсу проведено круглий стіл «Персональні пропозиції щодо підвищення культури безпеки з урахуванням національних особливостей», який дозволив слухачам презентувати колегам власне бачення проблеми та провести відкриту дискусію.