Китайськи слухачі отримали сертифікати курсу «Авіаційна англійска мова»
2.08.2019, 17:23

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Тренінг для працівників НАУ

Олімпіади

Китайськи слухачі отримали сертифікати курсу «Авіаційна англійска мова»

Китайськи слухачі отримали  сертифікати курсу «Авіаційна англійска мова»

Група слухачів з провінції Хунан Китайської Народної Республіки успішно пройшла тримісячний курс «Авіаційна англійська мова» на базі Інституту ІКАО Національного авіаційного університету.

Ректор Володимир Ісаєнко привітав слухачів із завершенням курсу і побажав й надалі «успішно здобувати освіту в НАУ та зайняти гідне місце в авіаційній галузі своєї країни». Він зазначив, що університет є популярним закладом вищої освіти не лише в Україні, а й у світі, особливо серед китайської молоді. І сьогоднішні випускники є яскравим доказом цього.

Директор Інституту Галина Суслова наголосила: «Ваша освіта не закінчена, ви маєте повернутися на навчання 1 вересня». Вона також повідомила, що ця група є пілотною і в майбутньому планується продовжити та розширити цей проект.