Декан ЮФ перемогла в конкурсі «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад»
11.07.2019, 10:26

Тренінги ЗНО-2020

Пробне ЗНО

Декан Юридичного факультету Ірина Сопілко здобула перемогу в конкурсі «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» в номінації «Освіта». Серед учасників конкурсу 135 жінок з усіх куточків країни.

Ірина Сопілко презентувала ініціативу «Європейський досвід з розбудови демократії й правової системи для української молоді».

Переможців та учасників конкурсу запрошено на урочисте нагородження, яке відбудуться 24 серпня 2019 року в приміщенні Верховної Ради України.