Делегація НАУ продовжує свою роботу на Міжнародному авіакосмічному салоні «La Bourget 2019»
18.06.2019, 13:23

Тренінги ЗНО-2020

Пробне ЗНО

Ректор Володимир Ісаєнко провів переговори з  П’єром Лауркаде (Pierre Lahourcade), директором з міжнародних зв’язків та розвитку Національної школи цивільної авіації (Тулуза, Франція). Сторони обговорили співпрацю у сфері освітніх послуг, зокрема, щодо спільних програм підготовки фахівців в авіаційній галузі.

Також відбулась зустріч з Алексісом Мірабо (Alexis Mirabaud), директором з продажів у Європі/Євразії компанії «THALES», що випускає інформаційні системи для авіакосмічного, військового і морського застосування.

Угоду про співпрацю в галузі підготовки авіаційних спеціалістів підписали ректор Володимир Ісаєнко та директор інженерно-конструкторської компанії «Прогрестех-Україна» Андрій Фіалковський.