Відбувся другий етап Всеукраїнських олімпіад НАУ
20.05.2019, 09:45

Відбувся другий етап Всеукраїнських олімпіад НАУ

Другий завершальний (додатковий) етап Всеукраїнських олімпіад проведено в Національному авіаційному університеті.

Знавці української мови та літератури, математики, хімії, географії успішно продемонстрували знання з предметів шкільного циклу. Рівень підготовки учасників змагань засвідчив їх здатність до подальшої плідної студентської наукової діяльності.

Забезпечували проведення олімпіад члени оргкомітету – фахівці Інституту інноваційних освітніх технологій та журі: науково-педагогічні працівники кафедри вищої математики ФТМЛ, кафедри прикладної математики ФККПІ, кафедри землеустрою та кадастру ФЕБА, кафедри української мови та культури ФЛСК, кафедри хімії і хімічної технології ФЕБА.

За рішенням журі переможцями додаткового ІІ туру Всеукраїнських олімпіад НАУ визнано: з хімії – Христину Іллєнко ; з математики – Гліба Терентьєва .

Урочистості з нагоди нагородження переможців олімпіад відбудеться 8 червня 2019 року об 11.00 в актовій залі І корпусу НАУ. Усі переможці олімпіад отримають до 20 балів до загального рейтингу вступника.