Співпраця з Академією Ігнатіанум
13.05.2019, 16:37

Всесвітній конгрес "Авіація у XXI столітті"

Тренінги ЗНО-2020

Пробне ЗНО

Співпраця з Академією Ігнатіанум

Завідувач кафедри андрагогіки і педагогічної аксіології Академії Ігнатіанум у Кракові (Польща) сестра Анна Валюлік відвідала з робочим візитом Факультет міжнародних відносин (ФМВ). Координатор заходу – завідувач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій ФМВ Світлана Лобода.

Під час зустрічі з деканом факультету Юрієм Волошиним обговорено перспективи співпраці між закладами вищої освіти. Зокрема, можливості проведення спільних наукових досліджень, обміну студентами, стажувань, фахової експертизи реформ у галузі освіти Польщі, України та інших європейських країн тощо. Узгоджено основні положення угоди про академічну співпрацю Факультету міжнародних відносин та Академією Ігнатіанум.