Розширене засідання профкому
17.05.2019, 08:57

Розширене засідання профкому

Відбулось розширене засідання профкому первинної профспілкової організації НАУ. Розглянуто питання щодо проведення тижня охорони праці, про підсумки весняного відпочинку та організацію літнього оздоровлення, а також стосовно надання матеріальної допомоги членам профспілки.

Віктор Карюк доповів про підсумки та основні результати тижня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці», який проходив з 22 по 26 квітня 2019 року.

З інформацією по другому питанню порядку денного виступила Олена Рожок, яка відмітила позитивні відгуки членів профспілки щодо весняного відпочинку. Вона представила графік літнього відпочинку на 2019 рік. В ході обговорення питання з’ясовано терміни та умови надання оздоровчих послуг.

Профком схвалив заяви членів профспілки на матеріальну допомогу від структурних підрозділів: АГЧ, Управління, АКФ, ФЕБІТ,  НТБ, ЮФ та ФМВ.