Перемога на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності»
16.05.2019, 12:09

Перемога на Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

Студентка Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій (ФЕБІТ) Даніелла Рігус отримала диплом ІІІ ступеня у другому етапі  Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності», що проходив на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

В олімпіаді взяли участь 124 студенти з 52 закладів вищої освіти України. Національний авіаційний університет представляли студентки 2 курсу ФЕБІТ Даніелла Рігус та Ірина Левчук, керівник – доцент кафедри цивільної та промислової безпеки Вікторія Коваленко.

Змагання проходили в два етапи: 1) рішення теоретичних конкурсних завдань (тест, задачі, розв’язання кросворду); 2) надання невідкладної медичної допомоги.

Вітаємо переможницю та бажаємо подальших наукових звершень!