Опитування «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти у контексті європейського досвіду університетської автономії»
19.04.2019, 14:23

Літня школа

Пробне ЗНО

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» проводить анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти у контексті європейського досвіду університетської автономії».

Анкети можна заповнити за посиланнями:

науково-педагогічні працівники;

студенти.

Дослідження проводитиметься у травні-червні 2019 року на умовах повної анонімності. Участь в опитування є добровільною.