Інститут ІКАО провів курс для керівників АТ «Міжнародний аеропорт Алмати»
21.05.2019, 10:07

Інститут ІКАО провів курс для керівників АТ «Міжнародний аеропорт Алмати»

Інститут ІКАО провів курс  для керівників АТ «Міжнародний аеропорт Алмати»

Інститутом ІКАО організовано та проведено курс «Системний підхід до управління безпеки авіації для керівників суб'єктів авіаційної діяльності» на базі АТ «Міжнародний аеропорт Алмати». Курс проведено під науково-методичним керівництвом директора Інституту ІКАО Галини Суслової інструктором Інституту ІКАО Дмитром Бугайком.

Особливу увагу в процесі навчання приділено питанням взаємодії різних систем управління і видів діяльності міжнародного аеропорту з метою підвищення рівня безпеки національної цивільної авіації.

Реалізація положень курсу дозволить актуалізувати систему управління безпекою авіації АТ «Міжнародний аеропорт Алмати» та, у найближчій перспективі, поетапно впровадити інтегровану систему безпеки авіації та якості авіапідприємства.