Юрія Волошина включено до складу Науково-консультативної ради Конституційного Суду України
15.04.2019, 16:19

polit2019_small.jpg

ХIV Міжнародна науково-технічна конференція АВІА-2019

Olimpiadu.png

Постановою Конституційного суду України від 9 квітня 2019 року на підставі статей 39, 41, 83 Закону України "Про Конституційний Суд України" та відповідно до підпункту 5 пункту 4 параграфу 27 Регламенту Конституційного Суду України декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина включено до Науково-консультативної ради Конституційного Суду України.

Таке рішення свідчить про визнання високих наукових та практичних здобутків Юрія Волошина як вченого конституціоналіста та юриста-міжнародника, знаного не лише в Україні, але і далеко за її межами.

Вітаємо декана факультету та бажаємо наснаги і творчих злетів!