Виставка творчих робіт до Дня Матері
18.04.2019, 13:08

Виставка творчих робіт до Дня Матері

Виставка творчих робіт співробітників університету, присвячена Дню Матері, проходила в приміщенні Науково-технічної бібліотеки. Організатор – ППО НАУ.

У виставці взяли участь 32 співробітники, які представили близько 100 експонатів (вишиванки, картини маслом, картини бісером, картини хрестиком, іграшки, елементи декору та інше).

За рішенням оргкомітету визначено кращі творчі роботи у 6 номінаціях, автори яких відзначені грамотами профкому та преміями:

1. Номінація «Вишиванки» – Надія Аржаних, Вікторія Даниленко, Лідія Курбет.
    2. Номінація «Вишивки бісером» – Юлія Липа.
    3. Номінація «Вишивки хрестиком» – Олена Яковицька, Людмила Чапала, Ірина Ільніцька.
    4. Номінація «Малюнки маслом» – Антоніна Кустовська.
    5. Номінація «Декоративні вироби» – Олена Яцуровська, Олена Харченко.
    6. Номінація «Інтер’єрі ляльки» – Марина Камінська, Оксана Слободенюк.

Подяками від ППО НАУ та преміями відзначено: Тамару Пивоварову, Людмилу Борисову, Ірину Бабенко-Леочко, Тетяну Фігередо-Мендес, Оксану Будачову, Єлизавету Савицьку, Олену Можеітову, Людмилу Шеленговську, Галину Левер, Тетяну Чернишову, Лідію Шевченко, Олену Найдьонову, Тетяну Смиковську, Олену Левченко, Наталію Черненко, Ірину Енгель, Інну Бенюх, Вікторію Лепеху.