Відкрито центр підтримки технологій та інновацій (TISC)
 • Довідник
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
12.04.2019, 12:49
Останні новини
Події
  NAU

  Social networks NAU

  vstup do NAU

  Інститут неперервної освіти

  АВІА-2023

  ХХIII Міжнародна науково-практична конференція
  Відкрито центр підтримки технологій та інновацій (TISC)

  Відкрито центр підтримки технологій та інновацій (TISC)
  img

  У Національному авіаційному університеті відбулося відкриття першого на базі закладів вищої освіти України Центру підтримки технологій та інновацій (Technology and Innovation Support Center - TISC).  Проект реалізовано в рамках політики Міністерства освіти і науки України у сфері інноваційної діяльності й трансферу технологій та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у сфері інтелектуальної власності. Розбудова мережі центрів підтримки технологій та інновацій в Україні координується Національним офісом інтелектуальної власності (HOIB) за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

  Урочистий захід відкрив ректор Володимир Ісаєнко, який наголосив на важливості розвитку інноваційної складової та інноваційного підприємництва в університеті. «Подальша співпраця дозволить реалізувати політику щодо зміцнення інноваційної складової в роботі нашого університету, ефективного використання інтелектуального потенціалу, забезпечення сучасних методів управління діяльністю у сфері інтелектуальної власності, сприяння розвитку академічної мобільності учасників освітнього процесу та трансферу технологій».

  Заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха привітав присутніх із відкриттям Центру та побажав інноваторам успіхів та подальшої активної співпраці.

  Заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Ірина Мацюк зазначила, що «основними завданнями Центру є організація та забезпечення сучасних методів управління у сфері інтелектуальної власності, комерціалізація результатів наукової та науково-технічної діяльності університету, залучення інвестицій, співпраця з підприємствами і суб'єктами наукової та науково-технічної діяльності України та іноземних держав».

  Директор ДО «Національний офіс інтелектуальної власності» Богдан Моркляник зауважив, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України чітко визначено завдання щодо поширення технологічної інформації у промисловості, бізнесі та наукових колах. «Тож сьогоднішня подія є важливим продовженням створення та розвитку інновацій в просторі НАУ» - підкреслив Богдан Васильович.

  В офіційному відкритті Центру підтримки технологій та інновацій в НАУ також взяли участь: директор Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Валерій Жалдак, генеральний директор Директорату інновацій та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України Дар’я Чайка, радник голови правління з організаційних питань Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна, керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування Директорату інновацій та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України Віталій Чернюк, заступник директора ДО «Національний офіс інтелектуальної власності» Юрій Баланюк, начальнику правління технологій, інновацій та маркетингу ДО «Національний офіс інтелектуальної власності» Данило Цьвок.

  В рамках відкриття відбулось підписання Меморандуму про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Національним офісом інтелектуальної власності України.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп. Гузара Любомира 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01