Підвищення кваліфікації аудиторів систем якості авіаційних підприємств
18.04.2019, 09:56

Підвищення кваліфікації аудиторів систем якості авіаційних підприємств

У Навчально-науковому інституті неперервної освіти (ННІНО) проведено тижневі курси підвищення кваліфікації за програмою «Аудит систем управління якістю суб’єктів авіаційної діяльності».

Слухачі курсів – представники ДП «АНТОНОВ», КП  БМР «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», ТОВ «Об’єднання аеропортів Грузії» Компанія «Antonov Logistics Salis GmbH» (Німеччина).

Навчальний процес забезпечували: заступник начальника відділу моніторингу якості освіти Олена Безнос та старший викладач кафедри інформаційно-вимірювальних систем Аерокосмічного факультету Олена Близнюк.

Курсова підготовка передбачає отримання слухачами знань з питань організації діяльності авіаційних підприємств з урахуванням останніх вимог міжнародних стандартів ISO серії 9000, аерокосмічних стандартів EN9110 щодо систем менеджменту якості, управління ризиками, організації та проведення внутрішніх аудитів тощо.

Запрошуємо на курси всіх зацікавлених у підвищенні кваліфікації за запропонованою програмою. Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації ННІНО.

Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua