Перемога на Всеукраїнському конкурсі «Цивільна безпека»
23.04.2019, 06:42

reestratsii na nmt 2024

suchasni zakladi osviti

Перемога на Всеукраїнському конкурсі «Цивільна безпека»

Студентка кафедри цивільної та промислової безпеки Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій НАУ Яна Дегтярьова перемогла на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму підготовки «Цивільна безпека» («Охорона праці»), що проходив на базі Харківського національного автодорожнього університету.

В конкурсі взяли участь представники університетів з усіх регіонів України. Наукова робота Яни Дегтярьової «Заходи та засоби захисту працюючих від впливу електромагнітних полів ультразвукових та вищих частот» (науковий керівник – професор кафедри цивільної та промислової безпеки Оксана Мікосянчик) отримала високу оцінку конкурсної комісії та нагороджена дипломом І ступеня!

Вітаємо переможницю та бажаємо їм подальших наукових звершень!