Конкурс науково-технічних розробок молодих вчених НАУ
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
13.04.2019, 12:30
Події
  Літня школа

  Пробне ЗНО

  Підготовка до ЗНО
  Конкурс науково-технічних розробок молодих вчених НАУ

  Конкурс науково-технічних розробок молодих вчених НАУ
  img

  Відбувся традиційний конкурс науково-технічних розробок молодих вчених університету, організатор четвертий рік поспіль – Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ.

  З вітальним словом до учасників звернувся проектор з наукової роботи Володимир Харченко. Студенти демонстрували розробки з робототехніки, інтернету речей і програмного забезпечення.

  Знаково, що у Всесвітній день авіації та космонавтики перші місця посіли студенти, що спроектували обладнання для ракет.

  Перший переможець – Валентин Матвієнко, активний учасник Студентського конструкторського бюро NAURocket. Він представив нові електронні плати для ракети власної розробки. Обладнання аналізуватиме дані, зібрані під час польоту, а також забезпечуватиме канал зв’язку з ракетою.

  Також перше місце вибороли Федір Катушонок та Данило Лахтирь з проектом ракетного цифрового борту.

  Друге місце розділили Костянтин Новіков з проектом електронного нотатника та Іван Цимбалюк, який запропонував новий формат лекційних презентацій з інтерактивними завданнями.

  Третє місце посіли Дмитро Полторацький з криптоалгоритмом, Олександр Стрижаков зі смартрозеткою та Максим Рима з Олегом Мельничуком, які створили вебдодаток для зручної подачі заявок на конкурси для молодих науковців.

  Всі переможці та учасники отримали цінні подарунки від партнерів конкурсу – Huawei, GlobalLogic, Netis, Omega Solutions, ICS, Axxon Soft та ППОСА НАУ.

  Спеціальний приз отримав науковий керівник відразу кількох команд учасників Денис Навроцький за успішну підготовку своїх студентів до конкурсу.

   

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01