Фінальний етап Кубку Ректора НАУ

ХIV Міжнародна науково-технічна конференція АВІА-2019

Olimpiadu.png

Фінальний етап Кубку Ректора НАУ

Нагородження переможців фінального етапу «Кубку Ректора НАУ» з шейпінгу відбулося в спорткомплексі Національного авіаційного університету.

Головний суддя – старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Світлана Оргєєва.

Перемогу здобули: Катерина Панченко (ФЕБА 115), Анна Стулій (ФТМЛ 125), Наталія Паламарчук (ФЕБА 115), Тетяна Волошина (ФЕБА 315), Анастасія Товстоліс (ФТМЛ 105), Анна Діденко (ФККПІ 121), Софія Жигула (ФТМЛ 121). Дар’я Соєва (ФТМЛ 121).

Під час заключної церемонії також нагороджено наших дівчат, які відзначилися на Чемпіонаті України з перетягування канату. Нагороди бронзовим призерам України вручив Президент Федерації стронгменів України Володимир Кіба.

Вітаємо усіх учасників спортивного свята та бажаємо подальших перемог у спорті та житті!