Випуск магістрів Факультету економіки та бізнес-адміністрування

polit2019_small.jpg

Olimpiadu.png

Випуск магістрів Факультету економіки та бізнес-адміністрування

Відбулось урочисте вручення дипломів освітнього ступеню «Магістр» випускникам Факультету економіки та бізнес-адміністрування.

З вітальним словом до випускників звернувся перший проректор Валерій Козловський, декан факультету Світлана Петровська, завідувачі випускових кафедр  ФЕБА та наставники навчальних груп.

Випускникам вручено 150 дипломів ОС «Магістр», серед яких 32 – з відзнакою. За високі успіхи в навчанні, активну участь у науково-дослідній роботі, перемогу в огляді-конкурсі на кращу дипломну роботу випускники-магістри нагороджені Грамотою НАУ.

Під час вручення сталося ще одна значна подія – випускниці групи ЕП-212М коханий зробив пропозицію руки та серця….І вона погодилась! Прекрасне начало сумісного життя!!!

Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності та в особистому житті!