Підписано контракт щодо дворівневої підготовки льотчиків-курсантів
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
13.03.2019, 12:43
Події
  Літня школа

  Пробне ЗНО

  Підготовка до ЗНО
  Підписано контракт щодо дворівневої підготовки льотчиків-курсантів

  Підписано контракт щодо дворівневої підготовки льотчиків-курсантів
  img

  В столиці Словенії Любляні в рамках Українсько-Словенської Авіаційної конференції, що проходила  11-12 березня 2019 року, Національний авіаційний університет підписав контракт щодо дворівневої підготовки льотчиків-курсантів.

  Відтепер студенти НАУ мають можливість отримати пілотське свідоцтво комерційного пілота CPL відповідно до європейських стандартів EASA (European Union Aviation Safety Agency). Що є надзвичайно важливим для університету – одного з провідних закладів вищої освіти України, який комплексно забезпечує потреби авіаційної галузі України та багатьох інших країн світу.

  З однієї сторони така співпраця збільшує потенціал університету у підготовці висококваліфікованих кадрів, з другої – залучає їх вже на стадії навчання до міжнародного авіаційного сектору, створює для них передумови широкого вибору можливостей при формуванні їх професійної кар'єри.

  У роботі конференції взяли участь делегація НАУ, представники EASA з підготовки авіаційного персоналу, керівництво «Aeros d.o.o. 2019», фахівці авіаційно-учбового центру HeliCenter Toplice та технічного центру Kocevar Ferdo.

  Поряд з цим, відбулось обговорення проміжних результатів проекту ANIMA, що виконується в рамках європейської програми Горизонт-2020. Метою проекту є напрацювання нових підходів до регулювання впливу авіаційного шуму на населення. Координатор проекту – провідний авіаційний науково-дослідний інститут ONERA у Франції. НАУ, що є одним з 20 партнерів цього проекту, на заході представляють проректор з міжнародного співробітництва і освіти Олександр Запорожець і доцент Олена Коновалова. Витрати, пов’язані з візитом нашої делегації, взяла на себе приймаюча сторона.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01