Міжнародна діяльність Юридичного факультету

Літня школа

Пробне ЗНО

Міжнародна діяльність Юридичного факультету

Делегація науковців Юридичного факультету взяла участь у ІІІ Міжнародному науково-практичному форумі «Угода про Асоціацію: рушійні інтеграційні зміни». Форум, співорганізатором якого виступив Юридичний факультет НАУ, проходив у Братиславі (Словаччина).

Декан факультету Ірина Сопілко під час виступу звернула окрему увагу на особливості освітніх систем та організацію навчального процесу в Україні та в країнах ЄС.

Питання дорожньої карти Євросоюзу для України, економічне і фінансове співробітництво та логістика інтеграції для України обговорено також  під час круглого столу «Угода про Асоціацію: логістика інтеграції», що відбувся у Віденському університеті (Австрія).

В рамках візиту підписано Угоду про співпрацю між Дубницьким технологічним інститутом та Національним авіаційним університетом.  Згідно з якою сторони домовились про підготовку та перепідготовку фахівців усіх рівнів і проведення спільних наукових досліджень, симпозіумів, конференцій та семінарів.