Курси підвищення кваліфікації інструкторського персоналу

Літня школа

Пробне ЗНО

Курси підвищення кваліфікації інструкторського персоналу

Інститут неперервної освіти протягом місяця проводив навчання трьох груп авіаційних фахівців за програмою курсів підготовки з методики викладання та курсів підвищення кваліфікації «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу».

Слухачі кусів – інструкторський персонал АТ «МОТОР СІЧ» (Запоріжжя) та ВСП «Центр авіаційної підготовки та сертифікації» Украероруху (Київ). Курси проводились на базі навчальних центрів замовників з виїздом викладачів університету.

Навчальний процес забезпечували доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Інна Каряка і Людмила Доценко.

Програма курсів затверджена Державною авіаційною службою України та рекомендована всім навчальним закладам цивільної авіації України. Періодичність навчання регламентована програмою і становить 1 раз на 2 роки.

За результатами виконання тестових завдань 49 авіаційних фахівців одержали сертифікати встановленого зразка.

Організаційно-методичне забезпечення навчального процесу здійснює Навчально-консультативний центр підвищення кваліфікації інституту неперевної освіти. Телефон для довідок: 406 70 34, e-mail: kpk@nau.edu.ua.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених!