Візит представників університетів Великої Британії
 • Довідник
 • Бібліотека
 • erNAU
 • Пошта
 • УКР
 • ENG
 • ...
11.02.2019, 15:07
Події


  Підготовка до ЗНО

  Тренінги ЗНО-2020

  Пробне ЗНО
  Візит представників університетів Великої Британії

  Візит представників університетів Великої Британії
  img

  До Національного авіаційного університету завітала делегація з Великої Британії: університету Нортумбрія (м. Ньюкасл) та університету Центрального Ланкшира (м. Престон).

  Голова департаменту з міжнародного співробітництва університету Центрального Ланкшира Пол Рове, голова департаменту з міжнародного співробітництва  університету Нортумбрія Том Олардіс та голова організації «Cormack Consultancy group» з популяризації міжнародної освіти у Великої Британії Чарльз Кормак ознайомились з навчальним процесом НАУ. Гості відвідали Музей НАУ, відвідали Авіаційний навчальний ангар, науково-виробничий центр безпілотної авіації «Віраж».

  Під час переговорів ректор Володимир Ісаєнко, зокрема, зазначив, що «по-перше, наш університет цікавлять спільні навчальні програми та проекти, які передбачають отримання подвійного диплома студентами. По-друге, ми прагнемо вдосконалювати та розширювати навчально-наукову базу та розбудовувати нові спільні проекти, в яких буде задіяно не лише професорсько-викладацький склад, а й студенти та аспіранти».

  У свою чергу, Пол Рове розповів, що університет Центрального Ланкшира, один з потужніших на півдні Великої Британії, здійснює підготовку пілотів, але на жаль тільки теоретичну. Тому університет найбільше цікавить можливість отримання практичних знань в цій галузі.  

  Том Олардіс зауважив, що університет Нортумбрія, відомий високим рівнем досліджень та орієнтованістю на бізнес, зацікавлений в розширенні співробітництва з університетами України.  

  У результаті проведених переговорів сторони домовились розробити та підписати Меморандум про подальше співробітництво.

  © Національний авіаційний університет
  03058, Україна
  м.Київ, просп.Космонавта Комарова 1
  post@nau.edu.ua | (044)406-79-01